Čo robíme

Strešné konštrukcie (strechy) sú neoddeliteľnou súčasťou každej budovy. Jedným zo spôsobov ako vyriešiť strešnú konštrukciu sú väzníkové strechy alebo strešné konštrukcie z priehradových väzníkov so styčníkovými doskami.
Vo svete sú veľmi rozšírené a obľúbené. Okrem takmer neobmedzeného tvaru, je možné výplet väzníkov prispôsobiť tak, aby priestor strechy mohol byť využívaný ako obytné podkrovie alebo ako úložný priestor (pôjd).

Výhodou týchto striech je okrem iného:

  • rýchlosť výstavby – vysoký prefabrikovaný stupeň výroby väzníkových konštrukcií zabezpečí, že na stavbu sa dodáva celá strecha ako stavebnica
  • nízka cena – vďaka strojnej výrobe a minimálnej spotrebe dreva, je možné dosahovať úsporu 10 až 40% nákladov
  • jednoduchosť montáže – montáž väzníkov zvládne priemerne zdatný domáci majster, zároveň oproti betónovým konštrukciám neprebieha žiadny mokrý proces a preto je možné väzníky montovať aj pri teplotách pod 5°C

Naša filozofia

Našou prioritou je spokojnosť zákazníka a dodržiavanie najvyšších štandardov kvality. Sme oddaní poskytovať efektívne a esteticky príjemné riešenia pre každý projekt. Strechy PO, s.r.o. je synonymom spoľahlivosti a profesionality v oblasti výroby a montáže väzníkových striech.

Ak hľadáte spoľahlivého partnera pre váš projekt strešnej konštrukcie, Strechy PO, s.r.o. je vaša prvá voľba.

Neváhajte nás kontaktovať

2 + 5 = ?